Teraz jest 22 sie 2019, o 23:13

Twierdza Grudziądz na zdjęciach

• Autor
  • Wiadomość

babu2

Twierdza Grudziądz na zdjęciach

Post22 maja 2013, o 08:44

Witajcie!
Zwracam się do Was z nieco nietypową prośbą... Na grudziądzkim Fotoforum są dwa wątki o fortyfikacjach. Jeśli dysponujecie zdjęciami obiektów i chcielibyście podzielić się nimi z mieszkańcami miasta, to zamieszczajcie je tam. Sam jestem spoza Grudziądza i nie mam możliwości tak dokładnie przedstawić fortyfikacji jak Wy, co więcej, nie mam też o nich takiej wiedzy.
W Toruniu, po kilku latach działania Fotoforum, udało się nam ukazać wszystkie budowle związane z pruską twierdzą fortową. Warto by było gdyby niemniej ciekawy Grudziądz również miał dla potomnych coś takiego.

Pozdrawiam!
Adam Kowalkowski

madmax

Re: Twierdza Grudziądz na zdjęciach

Post8 lip 2013, o 21:51

Może odpowiedz trochę po czasie ale przykro mi że nikt nie odpowiedział na twoją godną,moim zdaniem zauważenia inicjatywę,niestety robi się to typowe ,,każdy sobie rzepkę skrobie'' he,he.Pozdrawiam.

Pszczół Gucio

Post12 lip 2013, o 18:55

Patrząc po ilości zdjęć na forum - to chyba przegięcie z tym "każdy sobie rzepkę ..."

Henio

Post13 gru 2014, o 21:29

Pszczół Gucio napisał(a):Patrząc po ilości zdjęć na forum - to chyba przegięcie z tym "każdy sobie rzepkę ..."

Proszę się nie dziwić, są to tereny wojskowe. W ówczesnych czasach są dni otwarte cytadeli, gdzie można sobie trochę porobić zdjęć. Jeżeli kogoś interesują średniowieczne militaria, to serdecznie proponuję i zapraszam. Jest to w Grudziądzu przy ul. Czwartaków.

Powrót do Problemy, pytania, propozycje...