Teraz jest 17 cze 2019, o 12:49

STOWARZYSZENIE !! ZAŻALENIE!

• Autor
  • Wiadomość

madmax

STOWARZYSZENIE !! ZAŻALENIE!

Post14 mar 2014, o 23:56

Do niedawna byłem przekonany że forum jest obiektywne i bezstronne! W związku z tym chciałem spytać dlaczego na forum nie ukazał się mój post na temat stowarzyszenia?.(Chodzi o ostatni post)Zapoznałem się z regulaminem i w związku z tym oświadczam że nie wypowiadam się na temat żadnej opcji politycznej!.Nie szerzę żadnych z zakazanych ideologi!.Wygłoszona opinia JEST TYLKO I WYŁACZNIE MOJĄ OPINIĄ!.Rozumiem że pewne tematy są niewygodne,ale tworząc ogólno dostępne forum,trzeba się liczyć z różnymi opiniami!?.Jeśli znowu zostanę zbanowany,poruszę wszelkie inne fora aby o tym zawiadomić!.Pozdrawiam i liczę na merytoryczną rozmowę.

-- 15 mar 2014, o 00:46 --

Znaeżliśmy ,ostrogę,jakieś pokrętelka,wracając pare monet!!!ZAWINĘŁA NAS POLICJA!.Pod zarzutem UKRADZENIA WŁASNOŚCI PAŃSTWOWEJ!!.NIE MOŻNA Z NAS ROBIĆ PRZESTĘPCÓW!NIE DAJCIE SIĘ!

TomeK

Administrator

Re: STOWARZYSZENIE !! ZAŻALENIE!

Post15 mar 2014, o 06:26

Szczerze mówiąc nie mam zielonego pojęcia o czym piszesz.

Dzisiaj rano (chyba po raz pierwszy od uruchomienia forum) skasowałem czyjś post - Twój post...
Powód jest prosty - abstrahując od dziwnego tematu i pytania które zdałeś - po chamsku obraziłeś innego użytkownika forum.

Na forum nie ma zwyczaju kasowania postów i nikt, nikogo jeszcze tu nie zbanował... ale będę bronił panujących tu zasad i formy,
którą wypracowali jego użytkownicy. Moźesz poruszyć wszystkie inne fora i nic tego nie zmieni :)

Powrót do Problemy, pytania, propozycje...