Teraz jest 22 sie 2019, o 22:17

Konsultacje w sprawie zagospodarowania Lasu Rudnickiego

• Autor
  • Wiadomość

Pszczół Gucio

Konsultacje w sprawie zagospodarowania Lasu Rudnickiego

Post16 paź 2014, o 15:56

W środę o 12 mają się odbyć w ratuszu konsultacje w sprawie zagospodarowania Lasu Rudnickiego. Generalnie - ścieżki rowerowe czy ochrona fortyfikacji.

rammsteinfan

Re: Konsultacje w sprawie zagospodarowania Lasu Rudnickiego

Post16 paź 2014, o 18:51

W środę, 12 maja? Czyli za ok pół roku? Coś tu - na logikę - się nie zgadza :)

Pitas

Post16 paź 2014, o 19:29

Pszczół Gucio napisał(a):W środę o 12 mają się odbyć w ratuszu konsultacje w sprawie zagospodarowania Lasu Rudnickiego. Generalnie - ścieżki rowerowe czy ochrona fortyfikacji.

:roll: Chyba mamy inne kalendarze.

Pszczół Gucio

Post16 paź 2014, o 19:54

Ja Was puryści językowi zacznę łapać. Człowiekowi przecinek ucieknie i już odkrycie na miarę Bursztynowej Komnaty. Niesamowici fachowcy się znaleźli. Widocznie kombinujecie jak wkręcić się od konsultacji wyrażenia własnej opinii ? Teraz to znaleźliście sobie kalendarz. :D

Qbas

Post16 paź 2014, o 20:45

Nie, no fajnie. W środę o 12-tej. Pewnie szef powie:"Tak, tak . Jak te konsultacje mają dotyczyć Lasu Rudnickiego, to proszę pójść i konsultować....."
Czy urzędnicy nie mogą takich rzeczy robić w normalnych terminach. Toć konsultacja jest dla nas. Chyba, że ona, ta konsultacja, tak właśnie ma być - środowa i w południe.

TomeK

Administrator

Post17 paź 2014, o 06:36

Qbas napisał(a):Czy urzędnicy nie mogą takich rzeczy robić w normalnych terminach.

Mogą, ale jest niebezpieczeństwo, że ktoś by przyszedł :D

Michajłow

Post17 paź 2014, o 21:06

Termin "konsultacje społeczne" zawsze mnie bawił. To taki potworek językowy, mający jakieś odzwierciedlenie w obowiązujących przepisach, a w istocie umożliwiający podjęcie nawet najbardziej niepopularnej decyzji przez władze dowolnego szczebla. Raz brałem w takowych udział, oprócz mnie kilka niskich PESEL-i, gromko popierających zamierzenia organizatora spotkania; kiedy ja zabrałem głos, usłyszałem pytanie kogo reprezentuję, bo na sali przecież panuje zgoda :roll: Więc o czym tu mowa? Decyzje już zapadły, a nasze - Wasze głosy zostaną przecież wysłuchane i zaprotokołowane, zaś ostateczny kształt planu zagospodarowania będzie z pewnością rezultatem owych konsultacji pogłębionych o badanie potrzeb społeczności lokalnej ze szczególnym uwzględnieniem możliwości rozwoju ekonomicznego miasta i zapewnieniem miejsc pracy dla mieszkańców Grudziądza czy coś w tym stylu. I na pewno pojawią się na tym spotkaniu tłumy zainteresowanych...
I przepraszam za kpinę Szanowną Moderację:)
Jak długo trwa minuta zależy od tego, po której stronie drzwi toalety się znajdujesz.

Pszczół Gucio

Post17 paź 2014, o 21:22

no i rynce i ni tylko opadły

Michajłow

Post17 paź 2014, o 21:35

Pszczół Gucio, z powodu mojego postu? Sama prawda całą dobę...
Jak długo trwa minuta zależy od tego, po której stronie drzwi toalety się znajdujesz.

Pszczół Gucio

Post17 paź 2014, o 21:56

Nie chodzi o Twój post. Chodzi o całość. Sam kilkanaście razy chodziłem na takie konsultacje i wiem, że to jest czasem przesrana robota ale czasem coś zmienia. W sprawie np. cytadeli było na sali 5 osób - wniosek - sama prawda całą dobę - cytadela gówno kogo interesuje ? - a konsultacje odbywały się o 18 godzinie wieczorem.
Sam chciałbym być na tych dotyczących Lasu Rudnickiego konsultacjach - bo uważam, że są ważne. Nie wiem tylko czy uda mi się wyrwać z pracy. Podobnie jak każdy na tym forum - mam takie same problemy.
Następna strona

Powrót do Imprezy - zaproszenia, relacje...