Teraz jest 4 gru 2020, o 23:44


Regulamin forum ... koniecznie przeczytaj.

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

TomeK

Administrator

  • Posty: 183
  • Dołączył(a): 20 lip 2012, o 08:17

Regulamin forum ... koniecznie przeczytaj.

Post23 lip 2012, o 07:26

„Grudziądzkie Forum Historyczne” powstało w celu wymiany informacji i poglądów na temat historii, zabytków oraz szeroko rozumianych ciekawostek dotyczących miasta i najbliższych okolic. Mam nadzieję, że wspólnie wzbogacimy wiedzę na temat Grudziądza, odpowiemy sobie na ciekawe pytania, poruszymy interesujące nas zagadnienia, spróbujemy wyjaśnić problemy. Mile widziane są materiały ilustracyjne, zarówno historyczne, jak i współczesne.

Prosimy jednak o ścisłe przestrzeganie reguł obowiązujących na forum:

1. Jeden użytkownik może mieć tylko jedno konto.
2. Użytkownik zgadza się nie pisać żadnych materiałów obraźliwych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby, odnoszących się do współczesnej sytuacji politycznej (także lokalnej), gospodarczej i społecznej (za datę graniczną przyjmujemy 1989 rok).
3. Zachowuj się kulturalnie w stosunku do innych użytkowników i osób trzecich.
4. Przestrzegaj praw autorskich, staraj się podawać źródło informacji, materiałów ikonograficznych, strony internetowej. Jeśli chcesz zamieścić zdjęcia z aukcji internetowej, wrzucaj je bezpośrednio z podaniem źródła, a nie podawaj linku, bowiem podstrony z aukcji szybko znikają z sieci i nie są czynne.
5. Staraj się podawać informacje pewne, a jeśli są one hipotezami, to musi to być wyraźnie zaznaczone.
6. Zawsze staraj się trzymać tematu dyskusji.
7. Złamanie regulaminu może spowodować wydanie przed administratora lub moderatora trzech ostrzeżeń dla uczestnika forum, w skrajnych przypadkach może jednak być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia uczestnika forum z listy użytkowników , bez informowania o powodach podejmowanych decyzji.
8. Zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora, a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.
9. Ograniczenie wielkości ilustracji to 1 Mb - większe pliki można wstawiać na forum jedynie poprzez serwisy hostingowe zgodnie z instrukcją zamieszczoną TUTAJ

Powrót do Wydawnictwa, publikacje, artykuły - co się wydaje, recenzje...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron