Teraz jest 22 wrz 2019, o 12:43

Datowanie edytowanych postów

• Autor
  • Wiadomość

JFP

Datowanie edytowanych postów

Post31 gru 2012, o 09:09

Zgłaszam taki problem.
Dnia 22 grudnia napisałem post w temacie Komunikacja tramwajowa w "katalogu" Okres zaboru pruskiego 1772-1920. W dniu dzisiejszym post ten został wyedytowany ponownie poprzez dodanie do niego skanu. Niestety nie spowodowało to "podbicia" postu, czyli uaktualnienia daty.
Uważam, że jest to błąd i chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego.

TomeK

Administrator

Re: Datowanie edytowanych postów

Post2 sty 2013, o 08:33

Nie do końca wiem "dlaczego" ... edycja to edycja - jak dopiszesz sobie coś w zeszycie - nie powoduje to, że kartka z dopiskiem wędruje automatycznie na koniec ;)

A na poważnie - nie ma takiej możliwości. Jest MOD, który powoduje, że po edycji dany post jest oznaczany jako nieprzeczytany, ale nie przesunie go na koniec tematu. Niestety - działa on średnio i chyba nie jest kontynuowane wsparcie dla niego. Prościej chyba jest napisać nowego posta np. z cytatem (linkiem) posta, którego on dotyczy. Powoduje to też odświeżenie i przypomnienie tematu...

Swoją drogą, takie "podbijanie" powodowało by to niezły bałagan (np. przy wątkach, które mają kilka stron i często zbaczają z głównego tematu...

JFP

Post3 sty 2013, o 08:37

TomeK napisał(a):Nie do końca wiem "dlaczego" ... edycja to edycja - jak dopiszesz sobie coś w zeszycie - nie powoduje to, że kartka z dopiskiem wędruje automatycznie na koniec ;)

A na poważnie - nie ma takiej możliwości. Jest MOD, który powoduje, że po edycji dany post jest oznaczany jako nieprzeczytany, ale nie przesunie go na koniec tematu. Niestety - działa on średnio i chyba nie jest kontynuowane wsparcie dla niego. Prościej chyba jest napisać nowego posta np. z cytatem (linkiem) posta, którego on dotyczy. Powoduje to też odświeżenie i przypomnienie tematu...

Mam bardzo złe doświadczenia z innych forów zwiazane z takim procederem. Większość moderatorów traktuje to bowiem jako nabijanie postów i najczęściej owocuje sklejaniem postów przez moderatora i dalej, karaniem użytkownika!

TomeK

Administrator

Post3 sty 2013, o 09:25

My czytamy ze zrozumieniem ... więc bez obaw :)

Powrót do Regulamin forum i sprawy techniczne